Стежте за новинами

В нашій школі постійно відбуваються цікаві зустрічі, семінари, огляди, екскурсії, навчання та багато цікавого як для наших учнів, так і їхніх батьків. Facebook 

Нова сторінка "Школи радості"

_________________________________________________________________________


20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. 

Герої такі не вмирають, Вони будуть вічно живі. Героїв завжди пам'ятають На небі й на рідній землі


"Правила безпеки знаєш – про своє життя Ти дбаєш»


100 днів провчились цього року 

До знань робили крок за кроком … 

100 перших днів у школі наших маленьких школяриків . 

Все вперше - перші труднощі і успіхи, перші радощі і здобутки, 

перші тривоги і перемоги …

Любимо вас і пишаємось вами.


Вже декілька днів учні нашої школи виготовляють роботів з різних матеріалів. На уроці інформатики другокласники також більше детальніше знайомились з будовою наших роботів. Попрацювали практично в графічному редакторі Paint та зобразили елементи з яких складаються Codey Rocky


Щоб мати здоровʼя і бути активним-усе, що їмо, має бути поживним. Здоровий працює й ніколи не плаче. Чекає усюди на нього удача! Що їсти і скільки - про це говорили. І в групах проекти про це ми створили. О.А.


«Виховуючи дітей, нинішні батьки виховують майбутню історію нашої країни, а значить і історію світу». Плідно, творчо, в атмосфері співпраці та взаєморозуміння відбулася сьогодні зустріч в батьківському колі


Здоров'я — найцінніше, що ми маємо. Його не можна купити ні за які гроші. Кожній людині слід намагатися дбати про своє здоров'я, їсти корисну їжу, не перевантажувати себе, бути у доброму гуморі та розумно розподіляти час на роботу і відпочинок. Будьте здоровими!


Арктика і Антарктика. Одна з найцікавіших тем для дітей. Сьогодні, як підсумок до вивчення цієї теми, учні 2-Б та 2-В класів нашої школи мали онлайн - зустріч з працівниками Національного антарктичного дослідницького центру "Академік Вернадський. Цікава інформація, екскурсія дослідницьким центром та "жива" комунікація з полярниками запам'ятаються нашим діткам надовго. Національний антарктичний науковий центр, дякуємо за неймовірну зустріч для наших дітей.


Як підсумувати і закріпити знання дітей про козаків? На завершення теми "Козацька доба" бджоленята попрацювали у центрах.


Якщо за календарем День піци, то його треба святкувати по-різному. У нас "працювала" мовна фабрика піци, де інгредієнтами були, наприклад, іменники чоловічого роду (молочний продукт), прикметник утворений від назви овоча ... і веселе змагання між командами хто швидше "спече" свою піцу. Але головною гостею була смачна, гаряча піца!


Фахівець Асоціації "Служба організації інфекційного контролю" Ханас Олександра Богданівна провела для учнів 1 класів навчання "Академія чистих рук ".  Діти з цікавістю вели діалог, проводили експерименти. Першокласники вчилися правильно мити руки, боротися з мікробами, а також правильно кашляти, щоб не розповсюджувати інфекцію


"Книги – морська глибина, хто в них пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить." Іван Франко 

Всім нам відомо, що реклама нас не лише інформує, вона ще здатна формувати і змінювати світогляд та поведінку людини. А рекламувати прочитані книги......це круто, корисно, цікаво, професійно та сучасно.Отож, буктрейлер у 2 -а

Дивитись більше


« Єдиний спосіб зробити щось дуже добре - любити те, що ти робиш», - Стів Джобс. Сьогодні ми мали честь приймати у своїй школі колег з ліцею «Надія» та початкової школи «Малюк» з дошкільним відділенням. Обмін досвідом, нові знання, цікаві знайомства, жвава дискусія. І як результат - спільні напрацювання.


Маючи на меті узагальнити знання бджоленят про доісторичну добу, ми активно попрацювали над створенням проектів "Трипільська культура" і "Скіфська пектораль". Узгоджена робота, пізнавальна та дослідницька діяльність дала гарні результати.


7 лютого Для працівників школи проведено навчання з надання першої невідкладної допомоги. Дякуємо медичній сестрі п. Марії за корисну інформацію та практичні навички.


"Читання для розуму - те саме, що фізичні вправи для тіла". Джозеф Аддісон 

1 лютого відзначають Всесвітній День читання вголос. Ми сьогодні теж доєдналися до відзначення цього свята. Говорили про важливість читання і звісно - читали вголос.


29 січня

Учні 4 класів взяли участь в інтелектуальному Квізі. Квіз проводився у форматі командного змагання, що сприяло взаємному обміну знаннями. Гра надала учням окремі важливі навички, а саме: аналіз інформації, командна робота та лідерство.


Ми - єдина країна, єдина держава! Ми не можем ділитись на Захід і Схід. В цім краю віковічна дідів наших слава І прадавній козацький наш рід! З Днем Соборності, Україно! У єдності наша сила!


Зупинись і подивись, послухай і ти,

Перш ніж переходити вулицю

Подумайте про правила безпеки,

Перед тим, як рухати ногами!

Зупинись і подивись, послухай і ти,

Думайте перед тим, як йти.

Будьте пильними та переходьте вулицю,

Ніж йти далі по кварталам!


 Школа радості читає разом з Лесею Кічурою. 

Бували дні, коли за вікном сніг, але неймовірно багато сонячного проміння! Саме таким був день зустрічі з нашими читачами в школі Радості. Дітки із гуртка Швидкочитання та учні початкових класів радо зголосилися до нас на казкове книгопобачення. Було направду неймовірно! Дякуємо п.Марії за чудову організацію казкового дива!!!!


16 січня 2024

Методичний семінар на тему " Візуалізація в освітньому процесі".


Подарунки приємно не лише отримувати, а й робити! Про це розповіли учні 3-іх класів у казці "Капці для Миколая"

Творча студія Mandragora

Будинок Офіцерів.  15 січень  Літературно - музична композиція: «Капці для Миколая» (за мотивами однойменної казки)


12 січня 2024

"Щоб дійти до мети, людині потрібно тільки одне — йти". — Оноре де Бальзак.

  • підсумки
  • досягнення
  • обговорення
  • плани

Саме так відбулася педрада у нашому колективі.


Нема необдарованих дітей! Є педагоги, які допомагають розкрити талант! Сила успішності у співпраці вчителя і асистента. Приймаємо виклики і долаємо перешкоди на шляху до мети. Розкриваємо потенціал та індивідуальність кожної дитини! Методичний семінар на тему:«Інклюзивна освіта в школі».


Прекрасна зимова казка у прекрасному виконанні учнів 4-их класів

Творча студія Mandragora  Будинок Офіцерів.

11 січень о 16:54 · Львів· Продовжуємо наше знайомство із номерами звітнього концерту. Літературно - музична композиція:«Хто вкрав сніг»(за мотивами п'єси Юрія Васюка «Вкрадений сніг»)

Методичний семінар на тему: "Соломія Крушельницька - українська перлина всесвітнього оперного мистецтва" провела вчитель музичного мистецтва Ірина Шулик. Педагоги "Школи радості" відвідали музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької і дізналися багато цікавих фактів з життя та творчості оперної діви.


Успішний педагог 2023. Міський голова Андрій Садовий нагороджує переможців програми. Сертифікат отримує наша чарівна Галина Стащук. Пишаємося, любимо


7 грудня - День української хустки

Українська хустка- невідʼємна частина нашої культурної спадщини. Сьогодні учні Школи радості  мали цікаві, пізнавальні, практичні заняття з яскравими хустками. Зберігайте і підтримуйте старовинні традиції наших предків!


Сьогодні 5 грудня наша Шкільна родина долучилась до збору мандаринок для діток, які перебувають у лікарнях. Творимо зимове диво разом


Львів читає

Сьогодні в день Святого Миколая учні 3-А і 3-Б класу долучилися до загальноміської ініціативи «Львів читає». Особливим гостем наших теплих, різдвяних читань став батько учня 3-Б класу Бурко Роман Борисович. Вітаємо п. Романа з Днем Збройних Сил України, висловлюємо подяку йому та кожному захиснику та захисниці. Нехай Господь оберігає вас. Слава ЗСУ! Слава Україні!!!


Львів читає

Сьогодні учні 2-Б та 2-В класу долучилися до акція «Львів читає казку», яка об'єднала всіх дітей нашого міста довкола різдвяних читань. Щира подяка військовослужбовцям @Західне Відділення Комплектування за участь у акції, теплу розмову та патріотичні подарунки


Львів читає

Нехай наш голос до небес полине,

Почують і Господь і Миколай!

Прохання української дитини - хай перемога прийде у наш край!


Ой, хто, хто Миколая любить? Ми усі! Ще один неймовірний день у нашому веселковому 4-А класі: спочатку ми шукали подарунки, які Миколай заховав для нас, тоді слухали чудові казочки про Чудотворця від двох чудових матусь (матусю Валентинчика п.Тетяну одразу і привітали з днем ЗСУ, адже вона-військова); ще дізнавалися про те, як святкують це свято в інших країнах, ще....багато-багато всього захопливого, цікавого і веселого робили!


Святий Миколай існує? А де він живе? А як він встигає принести подарунки всім дітям? Що ближче свято, то частіше про це запитують дітлахи. Саме сьогодні 6 грудня 2023 наші першокласники 1-А класу мали можливість отримати відповідь на ці запитання, відвідавши резиденцію Святого Миколая.


Батьківські дні

Наші четвертокласники побували на фармацевтичному підприємстві «Галичфарм», де працює батько нашого Лук'яна, п. Богдан. Довідалися про історію виготовлення ліків на рослинній основі та були свідками хімічного перетворення речовин. А ще отримали несподівані подарунки на згадку і зацікавилися професіями фармацевта та хіміка.


Знаю тебе, добре знаю, Щедрий Святий Миколаю. Чекає тебе зимова пора, Жде з нетерпінням уся дітвора. Сьогодні, 5 грудня 2023, був надзвичайний, особливий і радісний день у першокласників 1-В класу. Збулася їхня найзаповітніша мрія - зустрітися зі Святим Миколаєм і побувати в його казковій Резидеції.


Зима - це казковий час для кожного з нас. Сьогодні, у перший день зими, учні 2-Б класу розпочали роботу з своїм першим адвент - календарем. Перше завдання - виконано. Попереду ще багато цікавого, казкового та неймовірного!!!


"Милосердя - воістину велика річ, це дар Господа, котрий, якщо його правильно використати, уподібнює нас до самого Бога, наскільки це взагалі можливо…" (Іван Золотоуст). Щиро дякуємо усім за зібрані ліки для наших захисників. Разом до перемоги!


Робота в центрах - надійний спосіб узагальнити вивчене, повторити, дізнатися щось нове,попрацювати творчо, співпрацювати з однокласниками. Ми плідно попрацювали над темою "Корисні копалин"


For nuts and pears and apples,

For everything we need,

For pumpkin pie and turkey

We give the thanks indeed.

Thanksgiving day 2023


Батьківські дні 

До учнів 3-Б класу завітав п.Володимир, батько Єви Степчук. Спеціаліст по сонячній енергетиці, який розповів діткам що таке сонячні батареї, про їх використання, підключення у власному будинку, переваги та недоліки. Після такого цікавого уроку діти одностайно вирішили, що сонячні батареї це дуже вигідне і довговічне джерело електроенергії, тому що сонячна енергія відновлювана, дешева та не забруднює природу.


Відома людям рідина, Усяк її вживає, Буває хмаркою вона, Сніжинкою буває.

Кольрові тижні. Синій колір ( продовження) - Вода. Ми досліджували, смакували, спостерігали за водою, вчилися економно використовувати воду. Кругообіг води в природі, три стани води і підводні жителі - все це ми вивчали минулого тижня, але далеко не все, про що ми дізналися, вивчаючи цю цікаву тему.


Учні 3-А класу розширили та поглибили свої знання про значення та місцезнаходження повітря, його склад та властивості. Проводили досліди, працювали в групах, розвивали свою увагу, уяву, спостережливість та ще й відвідали планетарій.


Україна памʼятає, світ визнає! 

Хто відповість за ту біду, Що голодом людей косила, 

Що в Україні не одну Убила гордість, пісню, силу? Голодомор - сумна, трагічна і болюча сторінка історії нашого народу. Це історія геноциду нашої нації, історія вбивства мільйонів українців.


21 листопада, у День гідності і свободи ми роздумували над непростими сторінками історії України, раділи європейському вибору нашого незламного народу та визначали, що ж таке «гідність». А наостанок четвертокласники виготовили патріотичні плакати.


Роботи Codey Rocky стали елементами робототехніки на уроках з інформатики! Дітки з цікавістю та захопленням люблять програмувати та виконувати команди разом з котиком. Цікаві вправи допомагають учням всебічно розвиватися та мислити логічно.


Одна з таємниць нашого веселого життя в школі - це чаювання щопʼятниці. Що це? Ми заварюємо чай з лимоном і медом, накриваємо на стіл смаколики і фрукти і спілкуємося про все на світі... Минулої пʼятниці нашій теплій традиції виповнився РІК! Дивитись відео


Скільки часу потрібно для здійснення кругосвітньої подорожі? Декілька годин підготовки і трохи більше години на мандрівку! Ну і що, що мандрували ми, не виходячи з класу!? Все рівно, дуже багато дізналися, побачили, почули нового! А ще - все це було весело і цікаво! (4кл. тема "Материки") А справжні кругосвітні подорожі у моїх четвертокласників ще попереду!


17 листопада учні та батьки нашої школи долучилися до благодійної акції «День піжам», започаткованої фундацією Дім Рональда МакДональда. Одягли піжаму та зробили благодійний внесок на підтримку сімей важкохворих дітей. Цьогоріч ці кошти підуть на створення першого в Україні Дому Рональда МакДональда на території найбільшої національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит". Бажаємо всім діткам бути щасливими і здоровими.


Математичні цікавинки у 1 - А класі.


Козаки Школи радості. Гурток Бойового Гопака.


В нашій школі пройшла олімпіада з англійської мови. Вітаємо переможців!


13 листопада світ відзначає День доброти. А у «Школі радості» цей день був направду особливим! День, який подарував неабиякі емоції для кожного з нас: щирі посмішки дітей, їх маленькі патріотичні долоньки на машині, яка була придбана для військових завдяки спільним зусиллям нашої шкільної родини, зібрані теплі речі, медикаменти, засоби гігієни, смаколики, малюнки і обереги для військових, тепла зустріч із найближчими і найріднішими Захисниками, відчуття гордості і до сліз щемливі слова вдячності їм, найкращі побажання на шляху до Перемоги і віра у світле щасливе майбутнє наших дітей, у майбутнє без війни… Нехай в душі кожного завжди панує щирість, чуйність і любов! А серце прагне до благих вчинків і добрих діянь!Добро важко роздати, воно весь час повертається! Бесіда, перегляд мультфільму, вправи з валізою добрих вчинків. Робота учнів 2-х класів на ГПД


Математична зарядка Дивитись як це було


Школярики долучились до міської акції «Допоможи чотирилапому», яка має на меті збір корму для безпритульних тварин. Від сьогодні маленька допомога кожного учня стала великою. Дякуємо нашими дітками та батькам.


Гарний масаж рук та ніг зранку - це стимулююча дію не тільки на м'язи, але й на весь організм в цілому. Позитивний настрій та розумову активність гарантовано на весь день. Перевірено...  Дивитись тут


Ой, смачні, Ой, смачні, Бублики у Тані: Медяні, Запашні, З маком, Ще й рум'яні. Коричневий колір. Дуже насичений тиждень - хліб , хлібобулочні вироби, картопля , солодощі і мед. Вивчали, досліджували, лічили, порівнювали, смакували, фантазували - цікаво і пізнавально навчалися.


Вивчаємо безпечно поводитись на залізниці. Бесіди для діток "Правила безпеки на залізниці" провела Ступинець Любов Богданівна, інженер з охорони праці Львівської дистанції електропостачання


Ріс на дереві каштан, А дерево - на горбочку. Мав із колючок жупан, Ще й коричневу сорочку. Кольорові тижні. Коричневий колір. Тема - «Коричневі плоди» у 1 - В класі .


Після "подорожі" на Місяць, ділимося своїми спостереженнями і знаннями)))

 Дивитись тут

Вивчення "Правил Дорожнього руху" з дітками школи


Свою поїздку у Шегині на пекарню "Еко-татко" ми назвали "Бджоленята творять хлібчик". Там ми відчули зернятка, висівки і борошно. Навчилися руками місити тісто. Дізналися, що найважливіше у житті - міра. Побачили як печеться хлібчик у глиняній печі. Отримали позитивний заряд на весь навчальний рік. Повернулися додому пізно ввечері, наповнені енергією пшенички і рідної землі. Дивитись більше


Life Circle of a pumpkin. Fun and games. Bingo ))) English club


Розказати - добре. Показати - краще. Дати відчути на власному досвіді - ідеально. 26 жовтня учні 2-Б класу відвідали Музей у темряві "Третя після опівночі" та пройшли цікавий, пізнавальний, інтерактивний квест.

Батьківські дні у Бджоленят. До нас завітав шеф- кухар! Тато Марка Сподарика - пан Петро. Він цікаво розповів про свою професію. Ми розгадували загадки, розпалювали мангали і власноруч готували смачнющі бургери. Було гАряче, весело і смачно. Дякуємо вам, пане Петре!

Уже давно так повелося, що осінь йде до всіх у гості…Учні 3-А класу виготовляли цікаві композиції, представляли проекти своїм однокласникам, декламували вірші,складали казочки,дізнавались багато нового про осінню природу, життя тварин, походження осінніх свят…

Виховання гуманного і милосердного ставлення до людей починається з прищеплення дітям милосердя і співчуття до тварин. Цікава, пізнавальна і така, що дійсно залишає слід у дитячих сердечках, екскурсія наших четвертокласників в Домівку Врятованих Тварин

"Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості."  В. Сухомлинський.

Дякуємо Yulija Moisa та Мар'яні Марковській за чудовий майстер - клас з дітками 2-Б класу

Хоч ми наймолодші в школі, на фізкультурі займаємось чудово! Щоб ніжки здорові мати-треба їх масажувати. Про рівну спинку дбаємо усі ми, вправи виконуємо вміло. Розминку робимо старанно, в естафети граєм вправно!

« Той, хто навчає, повинен завжди продовжувати вчитися сам». Річард Генрі Данн 

Обмін досвідом: «Діяльнісний підхід у початковій школі» Вчитель - Сенчишин Наталія

Що може бути краще за гарно проведений день у чудовій компанії, особливо, коли поряд найкращі друзі і турботливі батьки? 18 жовтня 2023 р. 1 - В побував на екскурсії у «Ведмежому притулку», який є відомим центром реабілітації ведмедів. Ця перша мандрівка для маленьких першокласників була пізнавальною, цікавою і захоплюючою.

Зоопарки - це чудовий спосіб навчати дітей любові до природи та пізнавати її дива. Сьогодні учні та батьки 1-А класу мали можливість відвідати зоопарк "Лімпопо". Гуляючи стежками цього чудового місця, діти отримали море позитиву, незабутніх вражень та емоцій!!!

16 жовтня 2023 р.

"Ти лише до тих пір здатний сприяти освіті інших, поки продовжуєш працювати над власною освітою." Дістерверг 

Обмін досвідом: "Командотворення у початковій школі". Вчитель - Стецик Марія

12 жовтня 2023 р. 

Сьогоднішній ранок почався з добротою в серці, усмішкою на обличчі, вірою в перемогу. День був насичений, цікавий, сповнений емоцій, вражень, несподіванок, сюрпризів. Нашій рідній « Школі радості» уже 26! Завершенням свята був благодійний ярмарок. Щиро дякую кожній сім'ї за підтримку, допомогу, адже було зібрано для ЗСУ 104 936 грн. Ви неймовірні. Нехай Господь благословить кожного.

Дорога шкільна родино! НАМ УЖЕ 26! Четвер, 12 жовтня, буде насиченим та цікавим. А розпочнеться він з «обіймів школи» та зустрічі з казковими персонажами. І продовжиться: музичним калейдоскопом, презентуванням елементів традиційного козацького бою Бойового гопака, опануванням авторського мистецтва, smart kids, надзвичайно яскравим видовищем Кіокушинкай, презентуванням авторських віршів про школу, створенням львівської кам'яниці, святковим флеш-мобом. О 14 год розпочнеться благодійний ярмарок «Україна починається з тебе». Зібраними коштами долучаємося до купівлі автомобіля для 14 окремого полку ЗСУ.

https://youtu.be/FDaEC1uWBaQ?si=Jl7L1v-Bhp6CW3WI

Разом до перемоги! Все буде Україна!

Батьківські дні

До нас у гості завітала неймовірно привітна, чарівна і талановита матуся Артура Тарнавського - пані Мар'яна. Пані Мар'яна за професією і покликанням - фотограф. Вона розповіла діткам нашого класу про свою улюблену справу, про те, як її мрія з дитинства стала професією, як влаштований фотоапарат, про історію винаходу і як змінювалися фотоапарати з часу виникнення. А ще пані Мар'яна провела для школяриків 1- В незабутню фотосесію.

Батьківські дні

Фітнес-тренер - інструктор, який керує тренуваннями, стежить за правильністю виконання фізичних вправ, мотивує клієнтів, слідкує за правильністю раціону для досягнення поставлених цілей. Саме про важливість цієї професії, розповіла учням 3-Б класу, п.Юлія, мама Анастасії Макарової. А також виконувала з дітками багато різноманітних та корисних вправ для здорової постави. Вони почерпнули нову, цікаву і дуже корисну інформацію. Залишайтеся здоровими!

Наші школорадісні діти в рамках вивчення тижневої теми «Львівські леви» побували в центрі міста. Довідалися історію кількох левів, пошукали їх на барельєфах будинків, у вигляді скульптур , флюгерів і навіть клямок на старовинних брамах. Змагалися у квесті , складали пазли, а наприкінець зустрілися із самим мером міста! А чи знали ви, що левів у Львові понад 4500?! Тож, прямуючи містом, діти зацікавлено розглядали будинки, шукаючи нових і нових левів! Спробуйте і ви не просто гуляти містом, а лічити левів! Заняття захоплююче!

Чудовий момент, коли діти захоплено занурюються в світ своєї улюбленої книжки. Тихе читання у 1-А класі.

Прогулянка-це профілактика перевтоми,спортивні ігри та позитивні емоції.

"Ми - дослідники. Атоми, молекули і густина,газоподібна речовина... Зробили моделі, усе зʼясували. Вагу речовин в таблиці вписали. А ще дослідили які вони, гази. Ми ще не доценти, проте точно аси. Дізнались нового про різні рідини. Потрібні знання і такі для людини. Про мікросвіти, які були далекими нам шепотіла величність Молекула. І розум дитячий поринув у атоми... Навчаються діти, щоб бути крилатими!" О.А.

Яблук повні в нас корзини – Ми збираєм вітаміни, Яблучний пиріг печемо, Всіх до себе в гості звемо. Тема ,,Яблука" в 1-Б класі.

Хай буде мир для України!- Всі просять: доньки і сини. Молитви наші Богу линуть, Щоб більше не було війни!

"Ми просим в Бога зовсім небагато - щоб в серденьках маленьких спокій мати! Щоб воїни здобули перемогу! Щоб МИР і спокій нам осяяли дорогу!" О.А.

Весело і цікаво навчаємося у 1-Б класі разом із своїми друзями-іграшками.

English club is interesting, funny and joyful. We're making "Weather lap books "

А як самотужки зробити компас? Скільки скріпок одночасно підніме один магніт? А в кого найважчий пенал у групці? А якого ми зросту? Чи рівна стіна у класі? А скільки разів б'ється серденько за 1хв.? Ці,і ще багато-багато дуже серйозних питань досліджували наші четвертокласники цього тижня, адже ми вивчали все про наукові дослідження, їх етапи,вчилися правильно користуватися відповідними приладами. Цікаво?! Нам-дуууже!

"Читання-це віконце, через яке діти бачать, пізнають світ і самих себе." В.Сухомлинський

Школа, школа, школа, ти чекала нас, І мовчав дзвіночок ціле літо. Школа, школа, школа, ми йдемо у клас, Щоби друзів там своїх зустріти! Добре знову всім радіти!!! 2-Б

Портфель — мій друг і помічник, Я до портфеля дуже звик. І він без мене — ні на крок: Зі мною йде він на урок. Портфель для мене залюбки І ручку носить, і книжки. Я по секрету вам скажу: Його я дуже бережу.

Весело вчитися разом з улюбленим героєм: вчимося читати з допомогою лото.

Ось і закінчився перший тиждень у нашого 1-А класу! На вулиці світить яскраве сонечко, співають пташки🐦‍ і ми веселі та щасливі Нам було цікаво, ми вчилися гратись, розважатись, нам було, звісно, трішки важко, але ми впоралися!

Щасливий день сьогодні в нас, Ми йдемо в школу, в перший клас! Вітаємо всіх з початком нового навчального року! Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися в школі

Починаємо день з добротою в серці, з вірою у перемогу та спільною молитвою… Початок навчального року, 1 вересня, Шкільна родина разом.

Учні школи принесли іграшки для «Коробок хоробрості». Ці іграшки є символічною винагородою за мужність дітям, які перебувають в медзакладах. Дякуємо батькам, учням та педагогам, які долучились до акції.

Від усієї дружньої родини «Школи радості» та школи дозвілля «Юрашки» щиро дякуємо особисто Roman Savchak та Громадська організація «Юрашки» за інформаційну, ресурсну, моральну підтримку та дружбу

16 червня 2023

Діти допитливі, така їх природа. Великий і незнайомий світ кожний день дарує їм зустріч з чимось новим і чудово цікавим ( Джулія Кемерон). У дітях природою закладено прагнення відкривати нове. А у школі дозвілля «Юрашки» у дітей щодень є така можливість. Сьогодні ми відвідали виставку «Мистецтво дітей» у Національному музеї імені Андрея Шептицького, де побачили шедеври із різних мистецьких шкіл України та закордоння, а родзинкою експозиції став мультимедійний проєкт із колекції фондів Львівської дитячої галереї. Далі на нас чекало не менш цікаве заняття - майстер-клас із розпису футболки. А потім був приємний сюрприз: костюмована забава із аніматорами і отримання подаруночків на памʼять про школу дозвілля

15 червня 2023

Ще один день з життя нашої Школи дозвілля «Юрашок». Наш ранок розпочався із пошуків скарбів в інтерактивному музеї «Еврика». Було дуже весело, пізнавально та цікаво. Та наші активності на день тільки розпочиналися. Також сьогодні наші дітки виготовляли браслетики та малювали малюнки для наших захисників, бо саме завдячуючи їм, ми можемо круто та активно проживати наше СЬОГОДНІ. Україна починається з ТЕБЕ Слава Україні

14 червня 2023

Надзвичайно цікавий день сьогодні у школі дозвілля «Юрашки». Розпис Яворівської іграшки. Матеріали, з якими працювали діти, мають прямий звʼязок з природою та навколишнім світом: осикове дерево та насичені екологічно чисті фарби, які символізують зелень, сонце, небо і воду, плоди і ягоди. Пізнавальна екскурсія до Музею зброї. Прогулянка у ведмежому притулку «Домажир», метою якого є порятунок та допомога ведмедям із притравлювальних станцій, цирків, пересувних зоопарків, готелів та ресторанів. І, звичайно, перекус та забави на свіжому повітрі

13 червня 2023

І ще один крутезний день у Школі дозвілля «Юрашок». У нас так багато всього цікавого, що разом з дітками впадаємо в дитинство А там…Музей темряви, спортивні ігри, малювання, розваги та ЕКСКУРСІЇ. МИ круті, веселі, стильні та найрозумніші

12  червня 2023

Вся радість вміщується в усмішці дитини. А у школі дозвілля «Юрашки» діти завжди радісні та усміхнені. Сьогодні стартував наш другий тиждень: танці та співи на ранковій руханці, вражаюча зустріч із фокусником у медіатеці, прогулянка та екскурсія Стрийським парком, а на завершення - фотосесія із професійним фотографом

9 червня 2023
Ранок потрібно розпочати так, щоб цілий день був ідеальним Школа дозвілля «Юрашки» розпочала свій день сьогодні у Шевченківському гаю: екскурсія музеєм під відкритим небом та зародження найкрутішого музичного гурту, молитва у церкві та перекус на свіжому повітрі, козацькі забави для хлопців та урок вокалу для дівчат. А на завершення-виготовлення ляльки-мотанки

8 червня 2023

Історія одного дня у ШКОЛІ дозвілля «Юрашок». Цей день сповнений мегапозитивними емоціями, драйвом, цікавинками. Ми вміємо дарувати щастя та бути щасливими. Пекли хлібчик усі дорослі і діти. Коли здійснюєш мрії маленьких дітей, то можеш любити їх ще більше. У нас усі відважні, бо в дощову погоду МИ створили справжню пригоду, яку дітки обов'язково запам'ятають у своїх маленьких серцях

7 червня 2023

Школа дозвілля «Юрашки» - це щоденні пісні, танці, цікаві завдання та захоплюючі пригоди

6 червня 2023 

Щасливий день. Нам було весело та цікаво. Емблема, танці, чудо поїзд- це все маленька частинка НАШОГО Львова

5 червня 2023

Захопливий, цікавий, сповнений приємними враженнями та емоціями, старт школи дозвілля «Юрашки».

Левчики, Князевичі, Кумпелі та Батяри пізнавали історію Львова, відкрили для себе Львівський словничок Гвари та створили свій апетитний пряник

Дивитись більше про цей день

"Постійне прагнення бути кращим є обов'язком людини. Це вже винагорода. Все інше в Божих руках" (М. Ґанді). Продуктивною і насиченою була стратегічна сесія планування діяльності нашої школи на наступний 2023/2034 навчальний рік

Українська вишиванка - це частина культури українського народу, національна святиня, Генетичний код нації.

Учні 3-Б класу до тижня сім'ї та дня вишиванки приурочили родинне свято. Запросили не лише батьків, а й дідусів, бабусь, братиків та сестричок. Підготували конкурси, веселі пісні, декламували вірші, частувалися за родинними столами.

Ось так співали на родинному святі

і ще так

Розквітла вишиванка кольорами,

Орнаментами душу зігріва.

У цій сорочці все- і погляд мами,

І батькові наставницькі слова.

І пісня українська колискова,

Й світанки фантастичні на полях…

Я вишиванку одягаю знову,

І серце в грудях- наче вільний птах

Одягнула земля вишиваночку,

заспівала весна нам співаночку.

Ми радієм весні, як ті квіточки в вишиванках.

Щасливії діточки! О.А.

Дивитись

Одягаймо вишиваночку! Хай радіє світ із раночку, Хай побачать всі красу -Українську вишивку! Кожен українець знає, що вишиванка, це не просто одяг, а частина нашої душі.

Не забуваймо наше коріння, пам'ятаймо наш рід та вдягаймо наш оберіг!

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!!!

У День Вишиванки учні 4-В класу вдягнулися у вишиті сорочки і помандрувати вулицями нашого чудового міста до Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім.Соломії Крушельницької. Неймовірна атмосфера театру, його велич і краса зачаровує і захоплює. З Днем Вишиванки, прекрасний Львове!

18 травня 2023 українці святкують День вишиванки. Міжнародне свято, яке покликане зберегти українські народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу під назвою вишиванки. І це один з найвідоміших символів української культури.

May 18th Ukrainians celebrate Vyshyvanka Day. It is an international holiday that aims to preserve the Ukrainian folk traditions of creating and wearing ethnic embroidered clothes called vyshyvankas. And it's one of the best known symbols of Ukrainian culture.

17 травня учні 2-Б класу побували на екскурсії у фермерському господарстві Шеврет. Це козина ферма, у якій є близько 800 кіз, а також віслюки, коні, цапи, бики, качки, кури. Дітки дізналися більше про життя кізочок, про умови їхнього розведення та необхідний догляд. Після ознайомлення з територію та її мешканцями, учні дегустувати різні види сирів та запивали їх козиним молоком.

16 травня учні 2-А класу мали неймовірну мандрівку на фермерське господарство «Шеврет» у с. Дмитровичі. Дегустували сири, виготовлені за традиційною французькою технологією, пили молоко, смакували свіжовипечений хліб, знайомились із традиціями ферми та її мешканців.

16 травня у нашій школі відбувся продуктивний форум обміну досвідом серед педагогічних працівників «Успішна модель». Учителі обмінювалися цікавими ідеями та напрацюваннями на важливу тематику: Quiz, Storytelling, Родинний міст та Краплинка до краплинки. А також створювали свої «успішні моделі»

ЛЮБІ МАТУСІ! Вітаємо вас з чудовим та теплим святом сьогодні! Нехай кожен день дарує яскраві миті, міцні обійми, солодкі поцілунки та веселі усмішки Ваших дітей! Нехай Ваші діти завжди будуть здорові та успішні, а Ваше материнське серце не знає кривд та печалі. Хай завжди буде мир та щастя! З Днем матері, наші найкращі матусі!!! А так привітали своїх матусь учні нашої школи    Дивитись ще

У 2-А класі побувала мама Лукʼяна Бурди. Пані Олена розповіла про історію виникнення пошти та поштових марок України, про листи та листування. Учні підписували конверти, клеїли та гасили марки поштовою печаткою, писали листи про себе в майбутньому. Було цікаво і пізнавально!

Музика надихає і заспокоює, розважає і надає урочистості важливим моментам, допомагає налаштуватися на потрібний лад і висловити щось, що нас надихає або турбує. Сьогодні завдяки мамі Юрка п.Богдані діти побували у прекрасному світі музики.

Львів величний, Львів красивий!

Він хоч древній та не сивий,

Він чудовий, він живий,

З досвідом та не старий!

З днем народження, рідний Львове!

У рамках програми "Educational project" студенти-волонтери амбасадори Міжнародної організації ALESEC провели з нашими учнями цікаві та веселі заняття, на яких презентували тему "Емоційний інтелект як самоусвідомлення"Щиро дякуємо Лесюк Галині, Хамуляку Максиму та Попик Анастасії!

Цікаво та пізнавально пройшла екскурсія на роботі у тата Злати п.Сергія. Учні 4-Б класу навчилися не тільки правильно доглядати за зубами, а й користуватися інструментами стоматолога: досліджували карієс, ставили пломби, видаляли зуби. Ще й за свою роботу отримали смачні, нешкідливі для зубів смаколики!

Учні 1-х класів цього тижня працювали над темою «Рослини» та інтегровано досліджували будову рослин на прогулянці. Було пізнавально, весело та цікаво Дитинство- це найкраща пора

3 травня у 3-б побувала мама Остапа, п. Марта, лікар-дерматолог та косметолог. П. Марта розповіла про властивості шкіри, її захист та догляд. Діти спробували себе в ролі лікарів та пацієнтів. Можливо, саме сьогодні хтось з діток вже визначився з майбутньою професією?!

До учнів 2-Б класу завітала п.Олена, мама Мар'янки Баран, журналістка газети "Експрес" та сайту Ukrayina.pl , яка розповіла про те, як створюються статті, чим користується журналіст у роботі. Діти пограли у гру "зіпсований телефон", щоб зрозуміти, як важливо правильно передавати інформацію. А також кожен дав інтерв'ю про свою маму. Додому дітки понесли запитання для своїх мам, і візьмуть інтерв'ю у них. Так ,кожен з учнів стане трішки журналістом! Щиро дякую Вам за співпрацю!!!

Гра «Хто я ?»-це цікава, захоплююча і мегавесела гра для дітей і дорослих. Неабиякий азарт, веселощі і сміх крізь сльози гарантовані! У цьому сьогодні змогли переконатися педагоги нашої школи, погравши в неї, разом з психологом, Олесею Маковецькою. Як корисно після робочого дня побути дітьми і відчути радість дитинства!

1 травня учні 1-а класу мали зустріч із мамою Анни Бобанич - @Наталія Маїк, директор фірми LEONI. Концерн «Леоні» один з провідних виробників кабельних мереж та кабелів для автомобільної, медичної та авіаційної промисловості.  В Україні компанія представлена 2 заводами: в Стрию ( понад 3000 працівників ) та Коломиї ( понад 2800). Продукція - кабельні мережі для автомобілів марки BMW, Mercedes-Benz, MAN, Porsche та ін. Дітям було дуже цікаво, адже, вони майже все знають про автомобілі. Дякуємо пані Наталі за цікаву і розповідь та дуже гарні подарунки для дітей.

Хто сказав, що день капелюшка відзначати треба в січні? Ми захотіли собі в нашому 3-А класі влаштувати такий день весною! Оцініть,що вийшло! Дивитись

Сьогодні 1 травня мама Меланії п.Оля розказала учням 4-Б класу про співпрацю компаній з транспортних перевезень за кордоном. Познайомила з нелегкою і дуже відповідальною роботою водіїв.


Толока

Природа - це не місце для відвідування. Це наш дім. (Гері Снайдер). Бережемо, прибираємо, цінуємо, примножуємо.

Дивитись

До 3-А класу завітав татусь Яромира Балуха. Цікавою була його розповідь про те, люди яких професій задіяні в створенні книг і в чому полягає їх робота. П.Юрій працює у видавництві "Старого лева". У нашій класній бібліотечці ми знайшли дуже багато книжок саме цього видавництва

Хто такий психолог і психотерапевт? Що вивчає наука психологія? Чому потрібно звертатися по допомогу до психолога у різних життєвих ситуаціях? На ці та інші запитання отримали відповідь учні 4-В класу, бо до них у гості завітали батьки учнів - пані Марія, мама Каті Лебединець та пан Петро, тато Софійки Козири. Пані Марія - практичний психолог і психотерапевт, вона розповіла дітям про свою професію, про важливість пізнання себе самого і вміння керувати своїми емоціями. Пан Петро - викладач, доцент кафедри практичної психології Львівського державного університету внутрішніх справ, він розповів про свою викладацьку діяльність, про психологію, як науку, яка лікує душу людини. Було дуже цікаво, пізнавально і тепло від спілкування з батьками.

Здорова людина - найдорогоцінніший здобуток природи (Т. Карлейль). Ранкова зустріч учителів «Школи радості".

20.04.2023 у 1-А з візитом завітала лікар-кардіолог Hrystyna Repii, мама Юлії. Дітям було дуже цікаво. Кожен учень мав змогу виміряти тиск сусіду по парті, почути стукіт свого сердечка, визначили розмір свого маленького сердечка. Дякуємо

До 1-В класу завітала п.Уляна Дубініна, мама Максима Дубініна. Вона - фотограф, власник власного бренду одягу. П.Уляна поділилася з дітьми секретами свого успіху: бути фотографом - це бути митцем, математиком, психологом... Бачити незвичне у звичайному, відчувати настрій того, кого фотографуєш. А ще - вміти користуватися величезною кількістю пристроїв. Щира подяка за майстер клас!

20.04.2023

Як сьогодні розпочався Ваш день? Бо в 1-Б класі він розпочався активно та весело. До них завітала Уляна Карпа - хореограф та керівник студії сучасного танцю Dance Station, мама Лук'янчика. Пані Уляна розповіла діткам про професію хореографа, показала цікаві моменти з життя студії та провела для дітей чудову танцювальну розминку зранку. А ще ми зрозуміли, що дітки 1-Б класу дуже талановиті та старанні

Сьогодні до учнів 2-Б класу завітала п.Марія, мама Данила Синенка, котра познайомила дітей зі своєю професією"фізичного терапевта". Демонструючи основні методики реабілітаційних вправ для відновлення організму , розповіла,що являє собою дана професія, кому і для чого потрібні масажі та фізичні навантаження.А також виконувала з дітками багато різноманітних та корисних вправ для здорової постави.Вони почерпнули нову цікаву і дуже корисну інформацію. Залишайтеся здоровими!

 1-В клас. Цього тижня до нашого класу завітала мама Олі Синицької - п.Аня. Вона - психолог. Діти дізналися, що робота психолога – це взаємовідношення з багатьма людьми, вміння їх зрозуміти, вислухати, допомогти в різних життєвих ситуаціях. Сьогодні маленькі першокласники вчилися контролювати свої емоції, розвивати увагу, працювати в колективі.

 Сьогодні у 4- В клас до дітей завітала мама Соломійки Попової, п. Оксана, яка є викладачем кафедри біологічної та загальної хімії Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехнологій ім. С.З.Гжицького. П.Оксана розповіла дітям про структуру вузу і факультети, які є в університеті, про особливості своєї професії викладача, правила поведінки у хімічній лабораторії, провела цікавий дослід із лакмусовими папірцями і показала дітям, як може змінюватися їх колір залежно від кислотності розчинів. Спілкування пройшло цікаво і пізнавально.

Цього тижня з цікавими розповідями про свої професії до 4-А класу завітали батьки наших учнів. Юрист - складна та цікава професія з довнолітньою історією. Саме про багатовекторність професії юриста розповів п. Володимир Решота. П. Марина Лупинська розповіла дітям про особливості роботи обліковця товарів. Учні дізнались, який шлях долають заморські овочі та фрукти, щоб потрапити на полиці наших магазинів. Як обрати роботу своєї мрії та як реалізувати себе в світі, який швидко змінюється? Саме цього навчала п. Оля Григорян, приватний підприємець в освітній галузі.  Дякуємо батькам за змістовні зустрічі!!!

До 1-Б класу завітала Людмила Звір, мама Домінічки Звір, за професією - сімейний лікар.Пані Людмила познайомила наших дітей з особливостями роботи лікаря, продемонструвала прилади, які використовує у своїй роботі, розповіла, як піклуватися про здоров'я, а також - нагадала правила надання першої медичної допомоги. Дітям було цікаво, корисно та пізнавально. Щиро дякуємо за співпрацю

Третьокласники побували біля водойми. Досліджували: прислухалися, приглядалися, доторкалися. ПІЗНАЄМО ДОВКОЛИШНІЙ СВІТ!

Як почуватися у безпеці вдома, на вулиці і як слід поводитися під час пожежі? Про це розповів учням 3-В класу пан Назар - тато учениці. Ми дізналися про охоронні системи, сучасні камери спостереження, різновиди рацій, а також вчилися одягати протигаз і користуватися вогнегасником. Дякуємо пану Назару за цікаву розповідь!

Сонце сяє у ясній блакиті,Теплим променем цілує світ увесь.І серця для радості відкриті:Знайте, люди, що Христос Воскрес! Свято Воскресіння Господнього вже наступило , та підготовка до свята - це щоразу цікаво і пізнавально проведений час. Ми старанно готувалися до Великодня і він прийшов у наші домівки. Отож , вітаємо всіх з Великоднем !

1-А Великодній декупаж Дивитись

"Милосердя -воістину велика річ, це дар Господа, який будучи правильно вжитий, уподібнює нас до самого Бога, наскільки це взагалі можливо" (Іоан Златоуст). Сердечна подяка нашій шкільній родині за зібрану допомогу для наших воїнів! Наближуємо перемогу! Все буде УКРАЇНА!

Easter time

Підготовка до Великодніх свят: виготовляємо писанки та крашанки, водимо гаївки, вчимося любити свого ближнього.

Дивитись

Будь-яка творчість є по своїй суті молитва. Будь-яка творчість спрямована у вухо Всевишнього... Робочі моменти майстерні декупажу великодніх писанок. Надихаємося всім, у чому відчуваємо хоч краплю натхнення.

Щастя завжди полягає в простих речах….з любов'ю висаджуємо цибулини, додаємо частинку тепла і чекаємо…

"ГІАЦИНТИ"

А весна сказала: "Квіти! Ви мої найкращі діти! Всіх красою наділила! Кожна квітка гарна й мила, Кожна сонечком зігріта. І дощем цілющим вмита. Нехай в радості і любові зростають наші діти - квіти".

Більше

Весна і тінь.

"Скачуть довгі тіні взимку. Вже ж весна цілує гілку, вже земля чекає квітку, а термометр, як влітку, вгору тягне свою мітку. Ці ознаки дослідили. Та, коли ми це робили, тінь за пʼяти нас щипала: "Зміряйте мене,- казала, -адже я міняюсь з часом. "Для дослідження, всім класом, ми обрали інструменти. І на двір, ніби агенти. Ось рулетка, ось таблиця -це для досліду згодиться, Є папір, є олівці. Зміряли! Ми - молодці!" То ж, яка та довжина?!" -запитала в нас весна."Зранку - довга, потім - враз, як сховалася від нас.." Висновки зробили ми: є ВСІ ознаки для весни"        О.А.

Дивитись

2 квітня - Всесвітній день поширення інформації про аутизм. Його започаткували, щоб поширювати інформацію про цей розлад в усьому світі. Блакитний колір і пазли є символами цього дня. Ось і учні нашої школи сьогодні одягнулись у блакитне, на знак підтримки людей з аутизмом.

1 квітня у світі відзначають Міжнародний день птахів. Саме1 квітня 1906 була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів — це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. Учні 4- В також відзначили цей день, присвячений нашим пернатим друзям. Ми дізналися деякі цікавинки про птахів і їх мандрівку з вирію до рідного краю. Користуючись QR - кодом і працюючи в групах, вчилися розрізняти птахів за їх голосами. Діти розгадувати кросворд, виконували цікаві завдання. А ще з солоного тіста виліплювали жайворонків, закликаючи весну , як колись робили наші предки. Ми впевнені - весна потеплішає, побачивши наших пташок!

1-А і 1 квітня День сміху

У цей день можна пожартувати, розіграти, або просто від душі посміятися. А ще стільки жартів, веселих конкурсів і розіграшів відбуваються в цей день! А хто любить найбільше бешкетувати? Звичайно, наші першокласники. Я вважаю, що найголовніше - подарувати малюкам гарний настрій, щоб, подорослішавши, вони згадували ці щасливі хвилини. Дивитись як це було

День театру

Чарівність гри полонить душу

Сповнює радості й жалю.

В цю мить тобі зізнатись мушу:

"ТЕАТРЕ, Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ!"

Дивитись більше

До ШКОЛИ РАДОСТІ завітала письменниця п. Ольга Донеччанка. Вона презентувала свою нову збірку поезій «Діти квіти», розказала про своє життя, творчість. На зустрічі авторка читала вірші, а також співала свої вірші під гітару. Діти слухали поетесу з радістю і захопленням.

P. S. Зустріч відбулася під час тривоги у сховищі.

20 березня - Міжнародний день щастя

ЩАСТЯ!  А що таке щастя? Воно в кожного своє! В чому його таємниця? Відкриємо секрет: Головне -- захотіти стати щасливим...

Дивитись

20.03.2023

Кожен день - це маленьке життя. Наше сьогодні було наповнене креативом, позитивними емоціями, легкістю, гарним настроєм. Команди вчителів, інтелектуальна гра, квіз, бажання перемогти, зосередженість, підтримка…

Хай буде весна....Ми з нетерпінням чекали теплих, сонячних, світлих та кольорових днів Дивитись

16.03.2023

В творчій та позитивній атмосфері відбулася атестація педагогічних працівників « Школи радості». Презентуючи свою систему роботи, колеги ділилися напрацюваннями, креативними ідеями та успіхами учнів. «Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом» Л. Костенко.

14.03.2023  у 4-А класі пройшов Благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України. Наша сила - у нашому прагненні бути корисними своїй армії та УКРАЇНІ. Наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!!!

13.03.2023

Отримали масу позитивних емоцій на тренінгу по розпізнаванню і відновленню ресурсів, який провела у «Школі радості» психолог Олеся Маковецька разом з психологами з інших шкіл: Наталією Кучою, Наталією Атаманчук, Олександрою Поляковою, Наталією Курасовою та соціальним педагогом Іриною Сорокою. Дякую усім за активну і злагоджену співпрацю, чудову атмосферу та натхнення!

13.03.2023 завершився перший етап шкільного чемпіонату"Lviv School Quiz". Вітаємо команду "Синьо-жовтих"з перемогою!!!

10.03.2023 Корисні копалини вчили без прогалини! Де які породи є? Пробували віднайти відповідь на це питання. Бо не з легких є завдання. Глянем зблизька, кинем в воду, визначили й цю породу. Переглянем відео, ми в цій справі лідери. Крейда, сіль, а це пісок, Ми зробили висновок. Ця до страви нам смакує, ця горить й тепло дарує, Ця будинки нам будує, ця тверда, по ній крокуєм. Ще й сама веселка з небафарбувала все як треба! Сірим був пісок і зник -кожен з нас - є чарівник. З нами колір фантазуйте!!! Де є сірість - зафарбуйте!!! О.А.

Більше

9.03.2023   І на оновленій землі...

Дивитись відео Талановиті вчителі "Школи радості"

Тарас Шевченко - гордість України: Поет, художник, громадський діяч, Пророк, етнограф, обдарована людина-завжди в наших серцях. Слова пророчі є для нас наказом, "Кобзар" - родинна книга для сім'ї. Уклін низький за все тобі, Тарасе, Хай вірші линуть світом і пісні

School family of "The School of Joy" wants to thank our friends and volunteers from the USA United Help Ukraine for the games, toys, bags, numbers and other presents. The children of our school are very happy and joyful. They can work and learn in the classroom and they can play in the shelter.

Шкільна родина "Школи радості" хоче подякувати нашим друзям та волонтерам з США United Help Ukraine за ігри, іграшки, сумки, номери та інші подарунки.Діти нашої школи дуже щасливі і радісні. Вони можуть працювати і вчитися в класі, і вони можуть гратися в укритті.

Загальновідомо, що мистецтво, як елемент культури, впливає на розвиток особистості, допомагає виявлятися та розвиватися творчим здібностям дитини, сприятливо впливає на інтелектуальний потенціал. А також мистецтво – хороший помічник під час вирішення емоційних чи психологічних проблем, пов'язаних з війною. Отож, впродовж двох тижнів третьокласники побували у театрі М. Заньковецької на виставі "Микита Кожум'яка", пройнятій духом свободи та патріотизму. Побували у найстарішій з існуючих аптек Львова "Під чорним орлом". До речі, це єдиний в Україні музей, де можна оглянути старовинне аптекарське обладнання, побачити кімнату алхіміка, різноманітні настоянки, пігулки, трави та інше. І на останок учні привітали календарну весну! Ви спитаєте "як"? Малюнком на склі! У нашій школі побували мистецтвознавці з художньо-меморіального музею Івана Труша. Не лише навчили малювати на склі, а й розповіли про види живопису про художників-імпресіоністів. Емоції - НЕЗАБУТНІ!!!

28.02.2023 Психолог провела цікаву гру-тренінг з учнями 2- Б класу на подолання страхів, розв'язання конфліктних ситуацій, розвиток емоційного інтелекту : «Легко вирішуємо складні ситуації»

На крилах пісень у вись, в піднебесся

піднялись сьогодніз віршами від Лесі.

Торкнулись сім струн -про місяць і весну,

бо маєм запал -вогонь, що не згасне.

Бо маємо слово, як криця тверде, воно переможне й майбутнє веде.

Навчаєш нас, Лесю, боротись і жити. Ми учні старанні, бо ми й твої діти.

Лишаєм в минуломуперестороги!

Бо вже 23 -це рік перемоги!!! О.А.

Дивитись відео

Геніальна дочка великого народу. Це вона, Леся Українка, була і буде втіленням неймовірного поєднання таланту, сили духу і любові до рідного краю. Сьогодні наші третьокласники багато дізналися про життєвий шлях поетеси, розказували і слухали її поезії, співали пісень, створювали власні обереги, як у "Лісовій пісні", переглядали цікаві відео, гортали сторінки її книг, демонстрували ілюстрації до віршів. Дякуємо дитячій медіатеці "Мультиплекс" за чудове заняття! Дивитись

Сьогодні 27.02.2023 знову наші четвертокласники спробували свої сили , граючи у інтелектуальну гру - вікторину "Lviv Shool Quiz". Знову емоції, враження, радість, непередбачуваність!

Любим спортом ми займатись

У спортивні ігри грати                                           

Ми у спритності змагались,                                    

В естафети вміло грали                                      

Щоб здоровим, сильним бути,                       

Треба всім про лінь забути.                             

Якщо будем спорт любити,                                     

У радості ми будем жити

Дивитись більше

23 лютого відбувся ІІI етап інтелектуально-розважальної гри "Lviv Shool Quiz" між командами четвертих класів. Захоплююча та емоційна вікторина потішила нас знаннями та ерудицією наших учнів Дивитись Facebook

100 days of School 

Our first 100 words and 100 things we have learned at school.

The youngest and the eldest.

We had a funny day.

100 ДНІВ у 3-В класі

Моїм бджоленятам

100 променів в відчинене віконце

нехай тобі щодня дарує сонце.

На 100 хай множиться любов і сила

і Ангел хай дарує крила.

100 друзів у житті хай додаються,

І памʼятай - перемагає той лиш, хто сміється! О.А.

Дізнатись більше

100 ДНІВ у 3-Б класі

100 днів навчання! 100 днів зустрічей з друзями! 100 днів пізнання нового! 100 днів радості... не дивлячись ні на що! У третьокласників сьогодні КВЕСТ!!! Командний дух, різні локації, завдання! А згодом - солодке частування!

100 ДНІВ у 3-А класі

Навіть у такий складний час, а можливо, саме у такий час найбільше, діти потребують свята, яскравих, веселих емоцій. Ми вже 100днів провчилися в третьому класі!!! Вітаю вас, мої улюблені Веселчата, і бажаю, щоб ніхто і ніщо не змогло стати на заваді вашого щасливого дитинства!!!  Дивитись

100 ДНІВ у 2-А класі

Більше 100 днів ми провчились у нашій шкільній великій родині. Сьогодні ми провели день цікаво, пізнавально, креативно. Дякуємо нашим ЗСУ за можливість навчатись!

Сьогодні в нашій школі свято - днів навчання у школі. Першокласники 1-Б класу його святкують вперше, тому воно для нас особливе. Веселощі, танці, розваги, смаколики, цікаві завдання створили чудову атмосферу та настрій! Дивіться як це було.

З Міжнародним днем рідної мови

Хай квітне українська мова.

Хай лунає по всій Україні рідне слово.

Думайте, співайте, творіть, пишіть, говоріть та мрійте українською.

ОЙ, ЯКА ЧУДОВА, Світла і багата Українська мова, Мова мами й тата! Діда і бабусі. Знаю її добре, ще краще навчуся. Сьогодні 21 лютого третьокласники вшановували рідну мову! Довідувалися цікавинки, працювали з прислів'ями, виготовляли лепбук, співали....

Вітер садом пробігає, колихає гілочки, На прогулянку цікавуйдуть четвертокласники! Лиш прокинувшись раненько, Всі до школи йдуть швиденько! Тут дозволять погуляти, Пострибати, покричати, Не забудуть і навчати. Мамам з татами спокійно, Бо доглянуть тут надійно!

20 лютого День пам'яті Героїв Небесної Сотні - це нагадування про високу плату за ті цінності, які відстоює Україна та її народ.⠀Герої живуть в наших серцях... Віримо у свою незламність, пам'ятаємо героїв та вшановуємо їхню пам'ять.

Дивитись

17 лютого  четверті класи мали можливість пограти в дуже цікаву і пізнавальну гру «Львівський шкільний квіз». Ми провели другий шкільний етап цієї гри. Ємоції були різні - від розпачу до ейфорії, але всім сподобалося грати в цю захопливу гру. Більше про це

Вітаємо зі святом Стрітення Господнього.У день великих зустрічей, коли зустрічаються Старий і Новий Завіт, старець Симеон з немовлям Ісусом, а зима- з весною, хочемо побажати Вам віри: в майбутнє, в добро, в любов, в перемогу.

ШКОЛА РАДОСТІ взяла участь у акції «Читаємо українською». Ми зібрали понад 100 книг для дітей з деокуповарих територій!!! Дуже дякуємо учням і батькам, які долучились до акції.  Ми великі молодці!!! Більше

Учні 4 - Б класу взяли участь у першому шкільному етапі чемпіонату ,,Lviv School Quiz". Квіз - це весело, цікаво, корисно, захоплююче!

Дивитись

13.02.2023 Перший шкільний етап "Lviv School Quiz" у 4 - А класі

Більше

Тиждень БЕЗПЕЧНОГО Інтернету в нашій школі

Дивитись більше

У календарі дивних та незвичних подій 10 лютого відзначається День парасольки. Парасолька - модний аксесуар чи дах над головою? А ви як вважаєте? Учні 1-а класу сьогодні відкрили для себе багато фактів із життя парасольки. Яскраво, феєрично, емоційно та пізнавально ми відсвяткували цей день

Дивно звучить, напевно, - "Учні створили Землю. Намалювали екватор,і океанів багато. І закрутили її по орбіті. Мої працьовиті діти!" Ви запитаєте: "Як це можливо? Звучить це казково і є майже диво." Ми ж у відповідь вам скажем: "Кульку клеєм скрізь намажем,пензлем фарбу синю вміло накладемо. Оце діло! Материки приклеєм, звісно, бо знаєм кожному з них місце. Оце й усе є наше диво!" Ми справилися! Всі щасливі!  О.А.

Дивитись тут

У лютому відзначають чудове молоде свято - День спонтанного прояву доброти.Учні 1-Б класу уже дізналися цікавинки про це свято, радо ділилися добром та теплотою один з одним, а також подбали про наших пернатих друзі та нагодували птахів на прогулянці! Дізнатись більше

2 лютого 1845 року на Тернопільщині народився відомий український вчений , фізик , електротехнік і винахідник X- променів - Іван Пулюй. Учні 4-их класів дізналися дуже багато цікавого про цю талановиту людину, про його внесок у розвиток таких наук, як фізика, електротехніка, медицина. Їх так захопив світ науки, в який вони поринули, завдяки вивченню здобутків незаслужено забутого українського вченого, що вони вирішили піти на екскурсію в Музей Науки і дізнатися більше. Світ науки - захопливий, неймовірний і дуже цікавий.

01.02.2023

Читати - це модно, читати - це круто, читати - це корисно. Інтелект і різнобічний розвиток завжди в ціні. А що може краще допомогти розвиватися, як не книги?

Прогулянки-це справжні пригоди на подвір'ї школи. Ми любимо відпочивати та дарувати один одному приємні емоції Наші дітки гуляють за будь-якої погоди. Дізнатись більше

30.01.2023

Тренінгове заняття психолога з учнями 2-3 класів на тему : «Коли на душі негода»


День соборності України - одне з головних історично важливих свят. Цього дня бажаємо благополуччя нашій країні, наснаги та успіху кожному захиснику та захисниці. Нехай в серцях українців панують світло та любов навіть в найтемніші часи. Мирного неба та міцного здоров'я!

22.01.2023


Кожен день має свої кольори, свою музику, свої надії та сподівання. Сьогоднішній день сповнений позитивними емоціями, оповитий теплом, освітлений надією та бажанням зробити приємність тим, котрі захищають наш спокій, нашим ЗАХИСНИКАМ. Земний уклін Вам і велика вдячність. Господи, оберігай наших Героїв.

Нашим Захисникам низький уклін та невеличка передача 20.01. 2023


29.12.2022

Методичне заняття: "Якщо Божа любов є у твоєму серці, то її видно у твоїх вчинках"


Львів читає казку

Так це відбувалось в нашій школі

Дізнатись більше за посиланнями: тут, тут і тут

За всіх часів люди славили книгу. Як її тільки не називали: і джерелом мудрості, і цілителькою душі, і сонячним сяйвом, і рікою, що живить Всесвіт.Учні 3-х класів ШКОЛИ РАДОСТІ відвідали бібліотечнний урок на тему: «Історія виникнення книги». Діти дізнались, яким був шлях книги від давнини до наших днів, переглянувши цікаві презентацію та відео, взяли участь у веселій вікторині, виготовили власноруч закладки для книжок.

Тренінг з першокласниками на тему: « Емоціі: знай, розрізняй, раду давай.»


16.12.2022

Практичне заняття:

Емоціями живуть ...

Ними дихають ...

У них немає голосу ...

Є тільки серцебиття ...


Учні " Школи радості" щиро вітають всіх захисників України, які щодня роблять неймовірне, боряться за нашу волю й перемогу! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті!Нехай дитяча любов додає вам сили й витривалості. Дякуємо, підтримуємо та міцно обіймаємо!     Дивитись більше   і ще тут

18 червня 2022

Як жити в сучасному сьогоденні, як впоратися з переживаннями і підвищити стресостійкість? Відповідь на всі ці запитання отримали учителі « Школи радості» під час практичного тренінгу, який дуже активно, якісно та цікаво провели психотерапевт п. Марія та волонтер  п. Денис


Вже п'ятий рік поспіль наша школа бере участь у проєкті ЛМР «Школа повного дня» . Сьогодні 14 червня 2022 на підсумковій конференції, яка відбулася у Ліцеї імені Івана Пулюя, наші вчителі ділилися своїми ідеями та досягнення з іншими школами-учасницями цього проєкту.

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Діти - маленькі частинки великого щастя, ім'я якому - Життя! Діти - це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують захисту, любові, турботи і батьківської ласки!

Одягайте вишиванку, Де б ви не були!!!

Щоб яскраві візерунки у світі цвіли.

Маками, калиною,Колосками з поля...

Хай нам, браття -українці, усміхнеться доля!!!

З Днем вишиванки!!!

З Днем народження, Львове!

Учні 4-а класу "Школи радості" долучились до флешмобу "Львівська говірка" та "Покажи, що ти зі Львова" Управління освіти ДГП ЛМР

Нехай нас завжди об'єднує любов і небайдужість до рідного міста.

 20 лютого, відзначаємо День Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-2014 років

Більше16 лютого було проголошено Днем Єднання - це нове державне свято , яке будуть відзначати українці щороку. Сьогодні ми вперше говорили про День Єднання в Україні і дійшли висновку , що коли ми єдині , тоді ми сильні. Ми - за мир!

22 січня український народ щорічно святкує День Соборності України.

Усім жителям країни надсилаємо свої привітання та побажання кожному з нас зберігати силу духу, бадьорість, оптимізм, мудрість. Нехай у кожній сім'ї панує мир і спокій, любов та порозуміння.

Живи, Україно, живи для краси,

Для сили, для правди, для волі!

Шуми, Україно, як рідні ліси,

Як вітер в широкому полі.

Олександр Олесь

Відео "Ланцюг цінностей: навколо яких цінностей єднатися"   Більше

"А пісня - це душа. З усіх потреб потреба. Лиш пісня в серці ширить межі неба. На крилах сяйво сонце їй лиша. Чим глибша пісня, тим ясніш душа." Іван Драч

У щедрий вечір , на Меланки, в Школі радості відбувся методичний семінар, метою якого стало дослідити глибини української пісенності та старовинних народних обрядів.

Дивитись тут

Психологічні та юридичні аспекти булінгу - саме такий семінар провели 4 січня 2022 р. практичний психолог п. Олеся та юрисконсульт п. Ігор.

Більше

Сьогодні в день Святого Миколая учні 3-А і 3-Б класу долучилися до загальноміської ініціативи «Львів читає». Особливим гостем наших теплих , різдвяних читань став батько учня 3-Б класу Бурко Роман Борисович. Вітаємо п. Романа з Днем Збройних Сил України, висловлюємо подяку йому та кожному захиснику та захисниці. Нехай Господь оберігає вас. Слава ЗСУ! Слава Україні!!!

Учень 4-А класу напік 100 пряників для наших захисників. Вчора  3 січня 2022 р. до пів третьої ночі...

Дякуємо  Марії Петришин, яка допоможе доставити Захарчикові пряники хлопцям на передову.

Пишаємось нашим учнем

Дивитись більше  і ще тут

Насторожі нашого спокою стоїть наше військо. Сьогодні ми дізналися багато нового про збройні сили України. А ще, надовго закарбується в пам'яті зустріч з учасником АТО,справжнім героєм нашого часу,який розповів про те,як наші воїни захищають свою Батьківщину,нашу Батьківщину, кожного з нас. Слава Героям!

Героям країни, Воїнам світла - Захисникам України, що мужньо боронять нас - низький уклін Вам і велика подяка!Слава Україні! Героям Слава!

... Історія нас горем вчить,

Щоб не забулось незабутнє.

Бо там, де пам'ять не мовчить,

Там щастям повниться майбутнє.

 26 листопада 2021 року учні "Школи радості" згадали про трагічну подію в історії нашої держави. Як це було, дивіться тут

Дивитись більше

"Що для нас свобода? Кожен відчуває її по-своєму. Цього тижня мої бджоленята, їхні батьки , менші братики і сестрички малювали малюнки для захисників України. Ми створили спільний класний альбом "Дякую за мою свободу", який передамо нашим захисникам у зону ООС."   Оксана Андрусик  24.11.2021     

Дивитись альбом

"Дорога шкільна родино! Не забарилася щаслива новина: прийшли результати голосування. "Школа радості" в числі переможців. Вітаю усіх нас з перемогою! Щиро дякую за підтримку, недоспані ночі, шалений темп шукання голосів. Ми це змогли, ми сила, бо діяли разом. А тепер чекаємо літа, нової бруківки і щасливих усмішок наших діток. Нехай Господь береже кожного." Ольга Васильків

Проєкти-переможців Громадського бюджету Львова-2021

"Думка, що народжена, витончена в праці, стає радісною, оптимістичною." Василь Сухомлинський. Під таким гаслом пройшов методичний семінар: "Стратегія розвитку навчального закладу"

Веселі та забавні домашні тварини із своїм характером та поглядом на події, що відбуваються навколо....Ловіть позитив від 4-а класу.    Дивитись

Нам 24 роки

Ще один щасливий день у " Школі радості". Нам 24 роки. Найбільші наші досягнення- це наші діти, їхні успіхи, їхнє щасливе майбутнє, яке буде для нас найбільшою нагородою. Люблю тебе, рідна школо.

Дивитись більше

20.02.2021 року Всеукраїнська конференція Дивитись презентацію


Практичне заняття для вчителів школи на тему «Коли немає здоров'я, - мудрість мовчить, мистецтво не народжується, сила спить, багатство не потрібне і розум безсилий» (Гален)

Флешмоб "Дослухаємося до Шевченка"

Передаємо естафету школам: СЗШ №83, НВК "Малюк", СЗШ "Джерельце". Долучайтесь.

Дивитись більше Як нестандартно навчають у "Школі радості"

"У школі на вулиці Пулюя вчитель є модератором і співрозмовником для своїх учнів, а дітей не вчать читати літери та склади." - Фоторепортаж електронного видання "Твоє Місто".

Більше інформації дивіться за посиланням.


«Школа радості» з поглибленим вивченням англійської мови відзначила 20-річчя

Більше інформації щодо святкування та відзнак дивіться за посиланням.